ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Kraków

Prowadzisz własną firmę na terenie Krakowa i jesteś w trakcie prac wykończeniowych swoich hal produkcyjnych i magazynów? Jeśli do wylewki betonowej podchodzisz sceptycznie, to może dasz się namówić na nasze usługi? Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju posadzki żywiczne, które świetnie sprawdzą się zarówno w roli użytkowej, jak i dekoracyjnej. Taka podłoga jest odporna na ścieranie i stosunkowo tania.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Mieszkańcom Krakowa oraz tutejszym przedsiębiorcom proponujemy ekologiczne i wytrzymałe posadzki, które doskonale sprawdzają się zarówno w domach mieszkalnych, jak i obiektach biurowych i przemysłowych. Dzięki innowacyjnej technologii jesteśmy w stanie wykonać nowoczesną, estetyczną podłogę z żywicy – równie wytrzymałą, jak tradycyjna, betonowa wylewka.

Jakie podłogi oferujemy?

Odpowiadając na potrzeby krakowskich inwestorów, wykonujemy montaż posadzek żywicznych przemysłowych oraz dekoracyjnych. Każdą z naszych podłóg wyróżniają: długi okres eksploatacji, ponadprzeciętna odporność na ścieranie, a także łatwość i niski koszt konserwacji. Jednocześnie naturalna nawierzchnia, którą proponujemy, doskonale współpracuje z ogrzewaniem podłogowym, dzięki wysokiej przepuszczalności ciepła.

Jakie cechy ma nasza podłoga?

Posadzki żywiczne charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi i nie tworzą klimatu zimna, tak jak ma to miejsce w przypadku betonu. Z tego względu są bardzo uniwersalne i coraz częściej kładzie się je w prywatnych domach. Oprócz tego wyróżnia je wysoki połysk, brak łączeń i elementów mogących wywołać niepożądane reakcje u alergików. Możemy wykonać je w bardzo prostej, wręcz surowej formie, która idealnie wkomponuje się w minimalistyczny design Twojego domu. Jeśli chcesz, aby Twoja podłoga przykuwała uwagę i była swoistą ozdobą czy wręcz wizytówką mieszkania, to możesz zamówić u nas posadzki z dekoracyjnym wzornictwem.

Dlaczego warto?

Wyposażając swój dom, magazyn lub biuro w naturalną podłogę z żywicy, zyskujesz gwarancję wieloletniej trwałości, nowoczesnej elegancji, bezpiecznego użytkowania oraz szybkiej i łatwej konserwacji. Zapraszamy do kontaktu!

Realizacje

Kontakt

ul. Św Filipa 23
31-150 Kraków
woj. małopolskie
[/column] [/columns]