ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Lublin

Wszystkim inwestorom zamieszkującym Lublin, proponujemy posadzki żywiczne, będące atrakcyjną alternatywą dla klasycznych betonowych wylewek. W odróżnieniu od nich nie wymagają żadnej dodatkowej okładziny, prezentując się niezwykle efektownie. Brak łączeń pozwala optycznie powiększyć wnętrze, a elastyczna i zarazem bardzo trwała powierzchnia znacznie ogranicza nacisk na stawy.

Jakie posadzki oferujemy?

Do zapoznania się z ofertą posadzek żywicznych w Lublinie zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Proponujemy eleganckie i łatwe w utrzymaniu podłogi dekoracyjne, jak również trwałe, odporne na uszkodzenia wylewki przemysłowe. Jeden i drugi typ może być stosowany łącznie z systemem podłogowego ogrzewania, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność.

Naturalne, trwałe, bezpieczne dla zdrowia

Naturalne podłogi to rozwiązanie stylowe i łatwe w konserwacji, a zarazem ekologiczne i przyjazne dla ludzi oraz zwierząt. Bez żadnych obaw można montować je w domach zamieszkiwanych przez alergików, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Tomasza Zana 43
20-601 Lublin
woj. lubelskie