ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Lublin

Mieszkasz na wschodzie Polski i szukasz nowoczesnego rozwiązania podłogowego do domu, garażu czy do swojej firmy? Jeśli zależy Ci na funkcjonalności, szybkiej realizacji przy niskich kosztach i na oryginalnym wyglądzie, to weź pod uwagę usługi oferowane na naszej stronie. Wykonujemy posadzki żywiczne dla wielu obiektów prywatnych i publicznych.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Wszystkim inwestorom zamieszkującym Lublin, proponujemy posadzki żywiczne, będące atrakcyjną alternatywą dla klasycznych betonowych wylewek. W odróżnieniu od nich nie wymagają żadnej dodatkowej okładziny, prezentując się niezwykle efektownie. Brak łączeń pozwala optycznie powiększyć wnętrze, a elastyczna i zarazem bardzo trwała powierzchnia znacznie ogranicza nacisk na stawy.

Dlaczego żywica sprawdzi się lepiej niż beton?

Betonowe wylewki i zostawianie ich w surowej wersji czy też kładzenie dodatkowej warstwy to już od dawna nie jedyne rozwiązanie dostępne na rynku. Oczywiście można spotkać się z takim materiałem na większych przestrzeniach, ale jeśli zależy Ci na schludnym wyglądzie, gładkiej powierzchni i ciepłym klimacie wnętrza, to warto postawić na nasze materiały. Żeby beton mógł stworzyć przytulną atmosferę w domu, restauracji czy hotelu, należałoby go pokryć płytkami, parkietem, mozaiką czy panelami. Są to jednak dodatkowe koszty i czas. Posadzki żywiczne to gotowy produkt dla Twojego domu.

Jakie podłogi oferujemy?

Do zapoznania się z ofertą posadzek żywicznych w Lublinie zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Proponujemy eleganckie i łatwe w utrzymaniu podłogi dekoracyjne, jak również trwałe, odporne na uszkodzenia wylewki przemysłowe. Jeden i drugi typ może być stosowany łącznie z systemem podłogowego ogrzewania, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność.

Naturalne, trwałe, bezpieczne dla zdrowia

Naturalne posadzki to rozwiązanie stylowe i łatwe w konserwacji, a zarazem ekologiczne i przyjazne dla ludzi oraz zwierząt. Bez żadnych obaw można montować je w domach zamieszkiwanych przez alergików, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Tomasza Zana 43
20-601 Lublin
woj. lubelskie