ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

O Firmie

Doświadczenie...

Działamy od 1998 roku.

Kim jesteśmy?

Firma Disztung od momentu swojego powstania w 1998 roku po dzień dzisiejszy pozostaje jedną z nielicznych w kraju firm zajmujących  się  hydorizolacją balkonów , zbiorników, przemysłowych dachów płaskich przy użyciu żywic. Profil działalności obejmuje również wykonawstwo przemysłowych oraz dekoracyjnych posadzek żywicznych. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w montażu powłok żywicznych na nowych obiektach jak i renowacji już istniejących powłok żywicznych przy użyciu innowacyjnych rozwiązań budowlanych.

Działamy na terenie całej Polski

Nasza kadra oraz baza sprzętowa zapewniają wykonawstwo oferowanych usług na najwyższym poziomie. Bezpośrednia współpraca z producentami systemów posadzkowych jak i kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przy zróżnicowanych typach obiektów pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych  usług.  Nasze dotychczasowe realizacje miały miejsce w zróżnicowanych typach obiektów min.: mieszkaniowych, handlowych, produkcyjnych,  sportowych, użyteczności publicznej i wielu innych. Szeroki zakres oferty sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić wymagania klientów o niejednolitych oraz specyficznych potrzebach.  

Ponad 1200000 m2 wykonanych posadzek i izolacji

Taka powierzchnia pokrywa:

Szeroki zakres działania, nowoczesne rozwiązania

Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań znajduje zastosowanie u coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm. Rozwiązania dobieramy pod kątem indywidualnych potrzeb klientów oraz przyszłego zastosowania i obciążenia posadzki. W trakcie realizacji prac posadzkarskich, wszystkie zadania wykonujemy we własnym zakresie, nie korzystając z usług podwykonawców, co pozwala nam zachować kontrolę i najwyższą jakość.  Bez­względne respek­to­wa­nie ter­mi­nów zle­co­nych prac oraz dobór moż­li­wie naj­lep­szych mate­ria­łów do powie­rzo­nego zada­nia jest dla nas sprawą prio­ry­te­tową. Od kilkunastu lat działamy na terenie całej Polski w tym czasie wykonaliśmy kilkaset tysięcy m2 posadzek żywicznych.

Cel...

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych i dekoracyjnych, spełniających najwyższe wymagania techniczne. Doradzamy jak sprawić, aby posadzka odpowiadała Państwa możliwościom finansowym, ale i potrzebom funkcjonalno – estetycznym.