ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Warszawa

Zakładasz nową firmę lub remontujesz duży dom i chcesz iść z duchem czasu, jeśli chodzi o styl urządzenia pomieszczeń? Podoba Ci się surowy design typowy dla postindustrialnych przestrzeni? Myślałeś o betonie, ale jednak po dłuższym zastanowieniu wydaje Ci się, że pokoje i hale nabiorą zbyt szarego i zimnego charakteru? Masz jeszcze inną opcję i nie są to tradycyjne podłogi panelowe czy parkietowe. Proponujemy Ci mianowicie posadzki żywiczne.

Nasze posadzki a beton

Daj się zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą stanowiącą most łączący dwa różne sposoby zagospodarowania powierzchni podłogowych. Nasz produkt to coś pomiędzy betonem a tradycyjną podłogą składającą się z paneli, płytek czy parkietu. Posadzki żywiczne nie wymagają położenia dodatkowej warstwy, ale mimo to mają niewiele wspólnego z gołym betonem. Możesz wybrać proste wersje, a także te bardziej dekoracyjne, które będą idealne do domowego salonu czy do modnej kawiarenki w stolicy.

Gdzie kładziemy nasze podłogi i co obejmują nasze usługi?

Specjalizujemy się w montażu posadzek żywicznych na terenie całej Warszawy. Zapewniamy doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Tak wykonana podłoga wyróżnia się niebanalną estetyką, ponadprzeciętną trwałością oraz łatwą konserwacją, dzięki czemu należy do najchętniej wybieranych obecnie systemów.

Jakie podłogi z żywicy oferujemy?

Naturalne wylewki to funkcjonalna i estetyczna alternatywa dla betonu. Oferujemy zarówno podłogi dekoracyjne, dla domów mieszkalnych i biur, jak i przemysłowe, idealne na halę produkcyjną, parking lub do magazynu. Szeroka gama dostępnych technologii pozwala nam stworzyć podłoże w pełni dopasowane do wymogów inwestora pod względem twardości, gładkości czy odporności chemicznej.

Dla kogo podłogi żywiczne?

Instalowane przez nas w Warszawie systemy posadzkowe nie zawierają toksycznych substancji, dzięki czemu są przyjazne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Jednocześnie, dzięki dobrej amortyzacji, chodzenie po takiej nawierzchni stanowi znacznie mniejsze obciążenie dla stawów. Polecamy nasze usługi, serdecznie zapraszając do kontaktu.

Realizacje

Kontakt

ul. plac Bankowy 2 00-095 Warszawa woj. mazowieckie