ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Warszawa

Specjalizujemy się w montażu posadzek żywicznych na terenie całej Warszawy. Zapewniamy doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Tak wykonana podłoga wyróżnia się niebanalną estetyką, ponadprzeciętną trwałością oraz łatwą konserwacją, dzięki czemu należy do najchętniej wybieranych obecnie systemów.

Jakie posadzki oferujemy?

Naturalne wylewki to funkcjonalna i estetyczna alternatywa dla betonu. Oferujemy zarówno podłogi dekoracyjne, dla domów mieszkalnych i biur, jak i przemysłowe, idealne na halę produkcyjną, parking lub do magazynu. Szeroka gama dostępnych technologii pozwala nam stworzyć podłoże w pełni dopasowane do wymogów inwestora pod względem twardości, gładkości czy odporności chemicznej.

Dla kogo posadzki żywiczne?

Instalowane przez nas w Warszawie systemy posadzkowe nie zawierają toksycznych substancji, dzięki czemu są przyjazne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Jednocześnie, dzięki dobrej amortyzacji, chodzenie po takiej nawierzchni stanowi znacznie mniejsze obciążenie dla stawów. Polecamy nasze usługi, serdecznie zapraszając do kontaktu.

Kontakt

ul. plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
woj. mazowieckie