ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Rzeszów

Zamieszkujesz Rzeszów i interesują Cię posadzki żywiczne? Firma Disztung to kompleksowy wykonawca systemów żywicznych, oferujący trwałe, eleganckie oraz łatwe w utrzymaniu podłoża z żywic epoksydowych i poliuretanowych dla domów mieszkalnych i obiektów przemysłowych.

Jakie posadzki oferujemy?

Jeśli posadzka żywiczna do tej pory kojarzyła Ci się wyłącznie z podziemnym parkingiem lub magazynem, czas na zmianę myślenia. Współczesne technologie sprawiają, że taka wylewka nie tylko doskonale prezentuje się w salonie, kuchni czy biurze, ale także zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Zdrowe i komfortowe podłogi dla domu

Zarówno przemysłowe, jak i dekoracyjne systemy podłogowe, tworzone na bazie żywic epoksydowych i poliuretanowych, dają gwarancję komfortu oraz pełnego bezpieczeństwa. Właśnie dlatego są one polecane do wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych. Przyjazne dla alergików oraz czworonożnych pupili podłogi z żywicy cieszą się w Rzeszowie coraz większą popularnością. Jeśli marzy Ci się taka powierzchnia we własnym domu, skontaktuj się z nami i zamów wycenę!

Kontakt

ul. Lubelska 13
35-241 Rzeszów
woj. podkarpackie