ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Wrocław

Lubisz nowoczesne podejście do wielu kwestii, otaczasz się designerskimi przedmiotami i taki sam styl chcesz wprowadzić w swoim domu? Masz w mieszkaniu białe ściany, niewiele mebli i chcesz wymienić podłogę na coś minimalistycznego, zdrowego i efektownego? Jeśli surowy beton bez dodatkowej powłoki Cię nie przekonuje, zależy Ci na krótkim czasie realizacji i niskich kosztach, to świetnie trafiłeś. Nasza firma wykonuje solidne posadzki żywiczne na terenie Wrocławia, które posłużą Ci przez wiele lat.

W czym się specjalizujemy?

Klientom z Wrocławia polecamy trwałe, estetyczne i łatwe w utrzymaniu posadzki z żywicy. Jako generalny wykonawca takich systemów z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy pełne wsparcie, doradztwo oraz najwyższy standard realizacji usługi. Możemy pochwalić się szeroką gamą wzorów i kolorów naszych podłóg z żywicy. Zapraszamy także do obejrzenia naszej galerii zdjęć z gotowych realizacji. Mieliśmy przyjemność świadczyć usługi dla studia telewizyjnego, nowoczesnych osiedli, przedszkoli, przychodni, hal produkcyjnych i wielu innych miejsc prywatnych i publicznych.

Jakie posadzki oferujemy?

Dekoracyjne żywiczne posadzki są coraz chętniej wybierane do wnętrz mieszkalnych. Właściciele dużych domów decydują się na nasze podłogi, ponieważ dzięki temu ich wnętrza optycznie się powiększają i nabierają niepowtarzalnego charakteru. Jeśli chodzi o tego typu aranżacje, z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiednie podłoże do Twojego domu. Specjalizujemy się również w montażu wylewek przemysłowych na parkingi, hale produkcyjne, do magazynów oraz wielu innych lokalizacji.

Rozwiązanie na lata

Ze względu na długi okres eksploatacji, możliwość stosowania ogrzewania połogowego oraz bezpieczny, wolny od szkodliwych substancji skład, posadzka z żywicznego tworzywa polecana jest wszystkim tym, którzy cenią sobie funkcjonalność i niebanalny design. Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie w Twoim domu lub biurze we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu – przygotujemy wycenę, udzielając wszelkich niezbędnych wskazówek.

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 4
50-078 Wrocław
woj. dolnośląskie