ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Wrocław

Lubisz nowoczesne podejście do wielu kwestii, otaczasz się designerskimi przedmiotami i taki sam styl chcesz wprowadzić w swoim domu? Masz w mieszkaniu białe ściany, niewiele mebli i chcesz wymienić podłogę na coś minimalistycznego, zdrowego i efektownego? Jeśli surowy beton bez dodatkowej powłoki Cię nie przekonuje, zależy Ci na krótkim czasie realizacji i niskich kosztach, to świetnie trafiłeś. Nasza firma wykonuje solidne posadzki żywiczne na terenie Wrocławia, które posłużą Ci przez wiele lat.

W czym się specjalizujemy?

Klientom z Wrocławia polecamy trwałe, estetyczne i łatwe w utrzymaniu posadzki z żywicy. Jako generalny wykonawca takich systemów z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy pełne wsparcie, doradztwo oraz najwyższy standard realizacji usługi. Możemy pochwalić się szeroką gamą wzorów i kolorów naszych podłóg z żywicy. Zapraszamy także do obejrzenia naszej galerii zdjęć z gotowych realizacji. Mieliśmy przyjemność świadczyć usługi dla studia telewizyjnego, nowoczesnych osiedli, przedszkoli, przychodni, hal produkcyjnych i wielu innych miejsc prywatnych i publicznych.

Jakie posadzki oferujemy?

Dekoracyjne żywiczne posadzki są coraz chętniej wybierane do wnętrz mieszkalnych. Właściciele dużych domów decydują się na nasze podłogi, ponieważ dzięki temu ich wnętrza optycznie się powiększają i nabierają niepowtarzalnego charakteru. Jeśli chodzi o tego typu aranżacje, z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiednie podłoże do Twojego domu. Specjalizujemy się również w montażu wylewek przemysłowych na parkingi, hale produkcyjne, do magazynów oraz wielu innych lokalizacji.

Rozwiązanie na lata

Ze względu na długi okres eksploatacji, możliwość stosowania ogrzewania połogowego oraz bezpieczny, wolny od szkodliwych substancji skład, posadzka z żywicznego tworzywa polecana jest wszystkim tym, którzy cenią sobie funkcjonalność i niebanalny design. Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie w Twoim domu lub biurze we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu – przygotujemy wycenę, udzielając wszelkich niezbędnych wskazówek.

FAQ

  1. Jak przygotować podłogę przed położeniem posadzki żywicznej?

  2. Najlepszym podłożem pod posadzki żywiczne jest beton. Musi on jednak mieć niezbędną jakość. Klasa betonu nie powinna być niższa niż C16/20, a wilgotność nie może przekraczać 4%. Istotne jest, aby podłoże było równe przed położeniem nowej podłogi. To zwiększy trwałość efektu końcowego, na którym nam zależy. Można także zastosować dodatkową warstwę wyrównującą, jeśli osiągnięcie równego podłoża jest trudne. Ważne jest także, aby pozbyć się zanieczyszczeń z podłoża. Największe zagrożenie stanowią smary i oleje oraz inne tłuste substancje.


  3. Czy są określone warunki panujące w pomieszczeniu dla tego typu posadzki?

  4. Bardzo ważna jest właściwa temperatura panująca w pomieszczeniu. Nie powinna ona być mniejsza niż 5 stopni Celsjusza, ale z drugiej strony nie może ona także przekraczać 30 stopni Celsjusza. Inne warunki mogą zaszkodzić trwałości powłoki. Ważne jest także, aby cały proces układania posadzki żywicznej nie przebiegał zbyt długo.


  5. Gdzie znajdę najlepsze posadzki żywiczne we Wrocławiu?

  6. Wykonujemy solidne i łatwe w utrzymaniu posadzki żywiczne na terenie całego Wrocławia. Ponadto klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie prac.


Realizacje

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 4
50-078 Wrocław
woj. dolnośląskie