ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Kielce

Proponujemy solidne i efektowne posadzki żywiczne. Tego rodzaju rozwiązania coraz częściej wybierane są jako alternatywa dla tradycyjnej powierzchni betonowej. Podłoga z żywicy to przede wszystkim komfort i nowoczesna estetyka, ale również doskonała odporność na obciążenia mechaniczne i detergenty.

Jakie posadzki oferujemy?

Specjalizujemy się w montażu posadzek żywicznych przemysłowych, dedykowanych wszelkiego rodzaju magazynom, halom produkcyjnym oraz pozostałym obiektom. Wybór takiej wylewki rozwiązuje problemy z trwałością oraz czystością podłogi w zakładzie pracy. Uzupełnieniem oferty są stylowe i efektowne podłogi dekoracyjne, dedykowane wnętrzom mieszkalnym.

Dla kogo ekologiczna podłoga?

Nasze propozycje to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, estetykę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Posadzka z tego typu tworzywa jest nie tylko trwała, ale równocześnie w pełni przyjazna dla zdrowia, gdyż nie wywołuje reakcji alergicznych. To idealne rozwiązanie dla domów, w których mieszkają zwierzęta. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z usługami świadczonymi na terenie Kielc.

Realizacje

Zakłady CHEMAR Kielce

Bauschilder in Frankfurt

Kontakt

ul. Batalionów Chłopskich 50
25-671 Kielce
woj. świętokrzyskie
[/column] [/columns]