ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Łódź

Współczesny świat rozwija się w najszybszym tempie w dziejach ludzkości. Mamy nowoczesne maszyny, rozbudowane komputery z wieloma funkcjami i coraz sprawniejszą sztuczną inteligencję. Człowiek zaczął panować także nad środowiskiem naturalnym, co z każdym rokiem boleśnie daje o sobie znać. Jeśli jesteś prężnie działającym przedsiębiorcą lub osobą prywatną, dla której los planety to kwestia priorytetowa w życiu prywatnym i zawodowym, to nasze posadzki żywiczne powinny Cię zainteresować.

Co sprawia, że nasze posadzki z żywicy są przyjazne dla środowiska?

Wykonujemy nasze podłogi z naturalnych materiałów, które w przyszłości rozłożą się w glebie w krótkim czasie. Są także ekologiczne dlatego, że charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na niekorzystne działanie warunków zewnętrznych. Dzięki temu posadzki posłużą właścicielom firm czy mieszkańcom prywatnych obiektów przez długie lata. To zaś ograniczy zużycie naturalnych surowców i przyczyni się do zachowania równowagi w przyrodzie.

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Jednym z miast, gdzie realizujemy funkcjonalne posadzki żywiczne, jest Łódź. Tutaj swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i inwestorów prywatnych, poszukujących ciekawych inspiracji do wnętrz mieszkalnych. To doskonała alternatywa dla parkietu, desek czy płytek ceramicznych, a dzięki wysokiej przenikalności cieplnej, doskonale sprawdzi się przy ogrzewaniu podłogowym.

Jakie podłogi z żywicy oferujemy?

Proponujemy szeroki wybór wylewek przemysłowych na parkingi, podjazdy, hale czy do magazynu. Zapewniamy również rozwiązania dekoracyjne dla domu, biura czy sklepu. Współczesna technologia pozwala produkować i montować ekologiczne podłoża w każdym budynku – niezależnie od jego przeznaczenia i sposobu użytkowania.

Dla kogo posadzki żywiczne?

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy w Łodzi wszystkich tych, których interesują stylowe, łatwe w utrzymaniu, wytrzymałe podłogi. Są one bezpieczne także dla alergików oraz zwierząt domowych. Z przyjemnością doradzimy, wycenimy oraz zamontujemy naturalną wylewkę w Twoim domu, biurze lub magazynie.

Kontakt

ul. Suwalska 25
93-176 Łódź
woj. łódzkie