ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Łódź

Jednym z miast, gdzie realizujemy funkcjonalne posadzki żywiczne, jest Łódź. Tutaj swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i inwestorów prywatnych, poszukujących ciekawych inspiracji do wnętrz mieszkalnych. To doskonała alternatywa dla parkietu, desek czy płytek ceramicznych, a dzięki wysokiej przenikalności cieplnej, doskonale sprawdzi się przy ogrzewaniu podłogowym.

Jakie posadzki oferujemy?

Proponujemy szeroki wybór wylewek przemysłowych na parkingi, podjazdy, hale czy do magazynu. Zapewniamy również rozwiązania dekoracyjne dla domu, biura czy sklepu. Współczesna technologia pozwala produkować i montować ekologiczne podłoża w każdym budynku – niezależnie od jego przeznaczenia i sposobu użytkowania.

Dla kogo posadzki żywiczne?

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy w Łodzi wszystkich tych, których interesują stylowe, łatwe w utrzymaniu, wytrzymałe podłogi. Są one bezpieczne także dla alergików oraz zwierząt domowych. Z przyjemnością doradzimy, wycenimy oraz zamontujemy naturalną wylewkę w Twoim domu, biurze lub magazynie.

Kontakt

ul. Suwalska 25
93-176 Łódź
woj. łódzkie