ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Posadzki żywiczne Katowice

W ostatnich latach można zauważyć nowe trendy w wykończeniu budynków, urządzaniu wnętrz i dobieraniu dodatków. Jednym z nich jest odejście od przetworzonych form podłóg, ścian czy mebli. Coraz rzadziej kładziemy na ścianach tapety czy popularną kilka dobrych dekad temu boazerię wewnątrz i na zewnątrz domu czy bloku. Moda architektoniczno-wnętrzarska stawia na minimalizm, naturalne materiały i surowy wygląd. Często na ścianach zostawiamy gołą cegłę lub nie robimy gładzi, a w przypadku podłóg na dużych powierzchniach można spotkać posadzki żywiczne.

Już nie tylko beton

Alternatywę dla tradycyjnych betonowych wylewek w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych stanowią nowoczesne posadzki żywiczne, które realizujemy w Katowicach. W odróżnieniu od podłogi cementowej charakteryzują się ciekawą estetyką oraz łatwym utrzymaniem w czystości, przez co są coraz popularniejsze – także wśród prywatnych inwestorów.

Jakie produkty oferujemy?

Specjalizujemy się w wykonywaniu posadzek przemysłowych, jednak w naszej ofercie dostępne są również dekoracyjne podłoża. Bogata gama dostępnych rozwiązań pozwala nam odpowiadać na potrzeby zarówno właścicieli domów mieszkalnych, jak i przedsiębiorców, poszukujących naturalnych, odpornych na uszkodzenia oraz agresywną chemię, systemów podłogowych.

Dla kogo posadzki żywiczne?

Mówiąc o zaletach naszych produktów, nie sposób pominąć ich estetyki, ale także zdrowotnych walorów. Taka podłoga zapewnia wyższy komfort użytkowania, stanowiąc znacznie mniejsze obciążenie dla stawów. Jednocześnie jest produktem bezpiecznym dla alergików, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji.

Gdzie można spotkać nasze posadzki wykonane z żywicy?

Ze względu na swój dekoracyjny charakter, nasze podłogi znalazły zastosowanie w wielu reprezentacyjnych miejscach. Jest to na przykład studio telewizyjne, nowoczesne przedszkole, centra handlowe i wiele innych. W naszej galerii można znaleźć zdjęcia dokumentującą każdą większą realizację przeprowadzoną przez naszą firmę. Zapraszamy do obejrzenia tych ujęć, a może któryś projekt żywiczny szczególnie Cię zainspiruje.

Kontakt

ul. Janasa 4
40-855 Katowice
woj. śląskie