ul. Solidarności 9, 39-120 Sędziszów Młp.

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. posadzek żywicznych  -przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:

  • Stałe poszukiwanie nowych kontrahentów.
  • Sporządzanie ofert, wycena.
  • Koordynowanie projektów
  • Zdobywanie informacji o nowych technologiach, stała współpraca z producentami żywic
  • zarządzanie terytorium sprzedaży
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • wdrażanie polityki handlowej firmy na powierzonym terenie
  • monitorowanie działań konkurencji
  • raportowanie za pomocą wewnętrznego systemu zarządzania sprzedażą

Cechy jakie powinien posiadać kandydat:

  • Samodzielność w myśleniu i działaniu
  • Zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość, logiczne myślenie, odpowiedzialność
  • Szybkość i trafność podejmowania decyzji
  • Umiejętność zdobywania i weryfikowania informacji
  • Znajomość języka angielskiego, norweskiego (wymagana)

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Szkolenia i podwyższenie kalifikacji zawodowych
  3. Niezbędne narzędzia pracy

Posadzkarz

Wymagania:
- odpowiedzialność
- rzetelność
-staranność przy wykonywaniu pracy
-chęć podjęcia długoletniej współpracy
-doświadczenie w drobnych pracach ogólnobudowlanych

Oferujemy :
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przeszkolenie niezbędne do podjęcia zatrudnienia
- przyjemną atmosferę
- przejrzyste warunki współpracy
- stabilne całoroczne zatrudnienie

*mile widziane prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny

Specjalista ds. posadzek żywicznych

Analiza i dobór technologii wykonywania posadzek żywicznych.
Sporządzanie ofert, wycena.
Nadzór nad pracownikami i kierowanie procesem wykonywania posadzek żywicznych.
Zdobywanie informacji o nowych technologiach, stała współpraca z producentami żywic

1.      Samodzielność w myśleniu i działaniu
2.      Zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość, logiczne myślenie, odpowiedzialność
3.      Szybkość i trafność podejmowania decyzji
4.      Umiejętność zdobywania i weryfikowania informacji
5.      Chęć rozwoju i nauki

Oferujemy:
1.      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
2.      Szkolenia i podwyższenie kalifikacji zawodowych
3.      Niezbędne narzędzia pracy
4.      Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy wysyłanie aplikacji na adres: biuro@disztung.com